В с.Щучинці Жуковецької сільської ради в сільському клубі 21 лютого 2018 року відбулися збори-сходи громадян, під час яких сільський голова Н.Тріскун представила звіт про роботу в 2017 році.

  Участь у заході взяли: голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза, його заступник О.Матвієнко, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, заступник начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба, дільничний офіцер поліції С.Кабаровський, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головний спеціаліст відділу з призначення соціальних допомог управління соціального захисту населення О.Бевз, контролер СО «Жмеринські електричні мережі» І.Бондар, представники сільськогосподарських підприємств, депутати сільської ради, жителі с. Щучинці та с.Ярошинка.

  Увазі присутніх Н.Тріскун було представлено звітну доповідь у супроводі відеопрезентації. Вона ознайомила жителів Щучинець та Ярошинки з напрямками роботи сільської ради, зазначила здобутки громади, озвучила проблемні питання. В розрізі галузей господарювання було зроблено аналіз проведеної роботи в кожному населеному пункті. Багато здобутків досягнуто завдяки активній участі жителів громади, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, соціальним угодам, грантовим проектам. Слід зазначити, що бюджет 2017 року перевиконано, при плані власних надходжень 1485197 грн. надійшло 1528840 грн.

  Надія Степанівна зазначила, що головним завданням ставить виконання дохідної частини бюджету, озвучила основні напрямки роботи, які заплановано провести в поточному році. Так, в с.Щучинці планується: встановлення дитячого майданчика, заміна вікон в приміщенні клубу, виготовлення ринв для приміщення клубу, встановлення панелей в приміщені школи, завершення будівництва огорожі біля школи, ремонт дороги до села, ремонт дороги в межах населеного пункту, встановлення опалення в приміщенні клубу, очистка придорожніх лісосмуг, підтримання благоустрою села, території кладовища, підвідомчих установ. Зроблено наголос на освоєнні роздільного збирання сміття, ведення боротьби зі стихійними сміттєзвалищами. В Ярошинці - ремонт криниці загального користування, ремонт приміщення сільського клубу, ремонт дороги.

  Очільниця громади подякувала всім за підтримку, висловила сподівання на подальшу співпрацю.

  З залу надійшло ряд запитань, зокрема, про заміну аварійних опор, оформлення субсидій, відсутність вуличного освітлення, про пасажирські перевезення, долю Ярошинського ставка, впорядкування території навколо домогосподарств, спорудження водогону, про громадське пасовище, об’єднання територіальних громад, долю школи, т.ін.

  Піднімали тему створення молочних кооперативів у зв’язку із новаціями в законодавстві, які змінили норми прийому молока від населення. В даному контексті Н.Тріскун повідомила про те, що держава буде стимулювати утримувачів ВРХ.

  У своєму виступі голова райдержадміністрації О.Легеза відзначив належну роботу сільського голови. Наголосив на всебічній підтримці з боку району добрих починань громади, наразі, мова йшла про спорудження водогону в с.Ярошинці. Також керівник району інформував про рекордну суму коштів (44 млрд. грн..), яку закладено до державного бюджету на ремонт доріг, а також отримання на ці цілі 2 млрд. грн.. Вінниччиною.

  До О.Легези звернулися жителі с.Ярошинка з проханням посприяти організації довезення до навчального закладу 12 школярів.

  І.Бондар розповіла жителям громади про систему оплати за спожиту електроенергію, зняття та передачу показників лічильника, надала номер телефону колцентру, за яким можна показники передати.

  О.Матвієнко відповідав на запитання про об’єднання територіальних громад.

  О.Ярмоленко повідомив про реорганізацію ФАПу в с.Ярошинка в медичний пункт, причину цього, а також про запровадження інституту сімейної медицини, укладання договору з сімейним лікарем.