З метою організації ефективної та системної роботи з кожною родиною опікунів/піклувальників, надання їм соціальної підтримки, допомоги та забезпечення контролю за станом утримання та виховання дітей. В лютому 2018р. Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представником ССД Жмеринської РДА здійснено відвідування 9 сімей даної категорії, в яких виховується 10 неповнолітніх дітей з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Під час відвідування родин зверталась увага на задоволення первинних потреб дітей: харчування, забезпеченість одягом, взуттям, а також на забезпечення належного місця для сну та навчання, наявність необхідних меблів тощо.

  Під час відвідувань проводились бесіди з опікунами/піклувальниками в результаті яких надано рекомендації щодо профорієнтації дітей підліткового віку; надання кишенькових коштів, ведення з ними щоденників доходу та витрат, наявність заощаджень для дітей з метою підготовки до самостійного життя тощо. Також опікунів/піклувальників ознайомлено з відповідальністю передбаченою Законом України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» із заповненням відповідних письмових бланків.