22 лютого в рамках співпраці між освітніми закладами району та Северинівської ОТГ відбувся семінар для творчо працюючих вихователів дошкільних установ з проблеми: «Формування основ соціальної та фінансової освіти у дітей дошкільного віку».

  До участі в даному методичному заході були запрошені представники з 6 ДНЗ: с.Северинівка, № 1-2 смт. Браїлів, с.Носківці, с.Мартинівка, с.Жуківці.

  Розпочала роботу семінару методист РМК Яременюк С.М., яка наголосила на актуальності та важливості питання економічної освіти дошкільників, їх підготовки до життя в умовах сучасного суспільства, орієнтованого на ринкові відносини.

  Завідувач ЗДО Шпіганєвич Л.С. поділилась з присутніми досвідом роботи педагогів закладу щодо соціально-фінансової освіти вихованців. Зокрема, впровадження в освітній процес елементів Міжнародної програми соціальної та фінансової освіти дітей від 2 до 6 років «Афлатот».

  В практичній частині учасники семінару відвідали відкриті заняття в молодшій, середній та старшій групах, які підготували та провели вихователі Адамчук С.П., Мельник О.В., Кучинська О.Л..

  Діти старшого дошкільного віку показали достатньо високий рівень володіння економічними термінами, багатий словникових запас, вміння застосовувати набуті знання в нестандарних ситуаціях. Молодші дошкільники – знання геометричних еталонів, грошових знаків, елементарні навички соціальної поведінки.

  По завершенню занять завідувач Шпіганєвич Л.С. провела ділову гру, до участі в якій долучились як запрошені, так і вихователі ЗДО.

  Обговорення відвіданих заходів пройшло у вигляді круглого столу, під час якого пристутні не лише ділились враженнями від переглянутих занять, а й обмінювались досвідом роботи з окремих питань організації освітнього процесу, взаємодії з батьками.

  Слід зазначити, що педагоги ЗДО с.Чернятин широко використовують під час організації освітнього процесу ІКТ, налагодили тісну співпрацю з Чернятинською ЗОШ та батьками вихованців.

  При нагоді РМК висловлює щиру вдячність адміністрації Чернятинської ЗОШ за надання дошкільному закладу в користування проектора та екрану.

  Сподіваємось також на подальшу плідну та конструктивну співпрацю між освітніми закладами району та Северинівської ОТГ!

  За матеріалами офіційного веб – сайту відділу освіти райдержадміністрації