21.02.2018 р. фахівці Жмеринського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний захід в селі Почапинці, де зустрілись з депутатами, членами виконавчого комітету, роботодавцями, місцевими жителями та відвідали Почапинецьку ЗОШ-І-ІІІст.

  Під час розмови з очільниками села та громадою обговорювались плани діяльності сільської ради у 2018 році, перспективи розвитку, економічні, соціальні аспекти.

  Під час заходу фахівець відділу надання послуг роботодавцям, відповідала на запитання як роботодавців, так і шукачів роботи, підтримуючи та забезпечуючи партнерський соціальний діалог з питань реалізації програми зайнятості району.

  Роботодавці отримали інформацію про впровадження нових форм співпраці.

  Не оминули увагою й питання проведення громадських робіт. Лише спільна злагоджена співпраця між сільською радою, її виконавчими органами, жителями громади, керівниками підприємств, організацій та установ дозволить підтримувати добробут та процвітання громади.

  В цей час провідний фахівець з профорієнтації провела «Урок реального трудового життя в 8-9 класах даної школи , з метою ознайомлення з інформацією про світ професій та сфери діяльності, задля практичної допомоги випускникам свідомо обрати свій подальший шлях. У ході уроку зі школярами було обговорено поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому, що в майбутньому вплине на реалізацію професійних намірів молодих людей, обґрунтованість професійного вибору в умовах ринку праці, що швидко змінюється.

  Спеціаліст центру зайнятості наголосила учням про те, що обираючи фах, слід пам?ятати про свідомий вибір професії з врахуванням своїх нахилів та здібностей, стану здоров?я, особистих та громадських інтересів. Школярам сподобався урок, вони активно включалися в розмову. Сподіваємось, отримана інформація стане їм у нагоді при виборі професійного шляху.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Т.Сметанська Провідний фахівець з профорієнтації Л.Стрельбицька