18 лютого 2017 року в м. Жмеринка в залі засідань районної ради відбувся другий вид районних сільських спортивних ігор з шашок серед сільських територіальних громад. У змаганнях прийняли участь 11 команд. 27 спортсменів – шашкістів, які за швейцарською системою із семи турів виборювали першість, як в особистому так і в командному заліку. Переможцем ігор стала команда Северинівської об’єднаної територіальної громади ( Кришун Анатолій, Тернавський Іван, Мельник Анастасія). Друге місце посіли шашкісти Браїлівської селищної ради (Резидент Валерій, Бондарчук Сергій, Слушна Оксана). Третє місце вибороли шашкісти Станіславчицької сільської ради (Русин Омелян, Чаркін Євген, Вихристюк Анастасія). В особистому заліку серед чоловіків

І місце посів – Кришун Анатолій (13 очок с. Северинівка), ІІ - місце виборов Любчак Віктор(11 очок с. Сербинівці), ІІІ місце здобув Шевченко Віктор (10 очок с. Стодульці). У змаганнях серед жінок І місце виборола Слушна Оксана (11 очок, смт. Браїлів), ІІ місце – Мельник Анастасія (10 очок с. Северинівка), ІІІ місце – Вихристюк Анастасія (8 очок с. Станіславчик). Команда - переможець та призери нагороджені кубком, грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА та районної організації ВФСТ «Колос».

17 лютого 2018 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з сумо серед молоді до 23 років, де наш район гідно представляли молоді борці з смт. Браїлов та с. Могилівки. Найуспішніше виступили Бухова Владислава (55 кг.) та Чечелюк Богдана (80 кг.), які вибороли перші місця; другі місця посіли –Люта Вікторія (65 кг.) та Шеремета Тетяна (95 кг.); третіми стали - Марценюк Максим (92 кг.), Сенов Рустам (100 кг.), Сможенкова Марина (65 кг.), Трачук Анастасія (55 кг.) та Шута Каріна (73 кг.).

Також 17 лютого 2018 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат області з боротьби сумо серед молодших юнаків (юнаки та дівчата) до 14 років, де перші місця посіли – Костенюк Ярослав (30 кг.) та Кучер Дмитро (70 кг.); другі місця вибороли – Власюк Олексій ( 45 кг.), Донченко Тарас ( 25 кг.), Покришка Олена ( 50 кг.), Сенов Артем ( 75 кг.) та Сможенкова Марина (65 кг.); треті місця здобули – Берестюк Вероніка ( 30 кг.), Власюк Олександр (35 кг.), Музика Дарія ( 45кг.) , Семенюк Богдан (50 кг.) та Шута Каріна (65 кг.). Наша команда посіла третє загальнокомандне місце. Готував спортсменів тренер РДЮСШ Леонід Чубко. Вітаємо наших переможців та призерів.

16-18 лютого ц.р. в с. Аграномічне Вінницького району пройшли 22-гі обласні туристичні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед школярів, у яких прийняли участь 39 команд області. Жмеринщину у цих змаганнях представляли юні туристи із Рівської та Северинівської шкіл, які показали досить пристойний рівень підготовки, зокрема: Слободян Вікторія стала другою у конкурсній програмі «Укладання наплічника», а Педстружко Анна та Нестерук Михайло також посіли друге місце у конкурсній програмі «Визначення азимуту, топографічні знаки», допомігши команді посісти 17 командне місце з 39 команд. В складі команди виступали: Демянчук Надія, Ластовецький Максим, Нестерук Михайло, Педстружко Анна та Володимир, Столярський Мирослав, Співак Яна, Слободян Вікторія і Цегельник Денис.

Готував команду до змагань вчитель фізичного виховання Михайло Рожок. Фінансову підтримку команди виступили Рівський сільський голова Гамарник А.С.

16 лютого 2018 року в смт. Стрижавка Вінницького району проходили зональні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження, де крім футболістів з Вінницького району змагалися команди Жмеринського (тренер РДЮСШ А.Бедрак) та Тиврівського районів. Наша команда нажаль поступилась Вінницьким юнакам (3:9) та програли команді з Тиврова (4:5) і припинила подальшу боротьбу у цих змаганнях.

17 лютого 2018року в м. Жмеринці, ця ж команда РДЮСШ приймала участь в відкритому Кубку м. Жмеринки приуроченому Героям Майдану, де змагались команди «Жмеринка -1», «Жмеринка – 2», «Калинівка». Здобувши досвід виступів на обласних спортивних майданчиках наші юні футболісти здолали усіх своїх супротивників: «Жмеринка – 1» (4:3); «Жмеринка – 2» (6:1); «Калинівка» (1:0) та стали володарями Кубку. Друге місце посіли футболісти «Жмеринка-1»; а третє – «Калинівка».

18 лютого 2018 року в с. Мурафа (Шаргородський район) проходили зональні змагання чемпіонату Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футзалу серед юнаків 2003-2004 років народження, та юнаків 2007-2008 років народження, де крім місцевих футболістів (Шаргородський район) змагалися команди Жмеринського (тренер РДЮСШ Ю.Кочмарюк) та Могилів-Подільського районів. Наша старша команда нажаль поступилась обом своїм супротивникам. А наймолодші вихованці поступились футболістам з Могилів-Подільського району та відсвяткувавши перемогу над місцевою командою, посіли друге місце і здобули право виступити у фіналі цих змагань (24-25 лютого).

18 лютого 2018 р. в спортивному залі Чернятинського аграрного коледжу відбувся перший відкритий молодіжний Кубок Жмеринського району з баскетболу приурочений пам`яті Тараса Шпіганевича. До участі у змаганнях були запрошені команди: ДЮСШ м. Жмеринка , «Дубки» Сербинівці, Барський коледж транспорту та будівництва, а також місцева команда «Сокіл» Чернятинського коледжу ВНАУ. Після проведення жеребкування визначились півфінальні пари: «Дубки» Сербинівці - «Сокіл» Чернятин, Барський коледж транспорту та будівництва - ДЮСШ м. Жмеринка.

Перед початком ігор було проведено урочисте відкриття змагань у якому прийняли участь: начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Василь Марчук, В.О. директора коледжу Віталій Кучерявий, батько Тараса - Анатолій Шпіганевич, ветеран спортивного руху Жмеринщини, головний суддя змагань Віктор Олдаковський, які привітали спортсменів, побажали їм відмінного навчання та переможних результатів.

Півфінальні баталії пройшли в надзвичайно напруженій та цікавій боротьбі. Молоді баскетболісти з Жмеринки з рахунком 11:8 (1:4; 1:4; 3:8; 11:8) перемогли барчан, а команда «Сокіл» Чернятин з рахунком 40:27 (14:6; 23:11; 29:16; 40:27) святкувала перемогу над командою «Дубки» Сербинівці. В протистоянні за третє місце між командами «Дубки» і Барським коледжом транспорту та будівництва сильнішими були баскетболісти з Себиновець 22:20 ( 4:8; 8:12; 16:16; 22:20). У фінальному матчі за перше місце зустрілись баскетболісти Чернятинського коледжу та Жмеринської ДЮСШ в якому жмеринчани на заключних секундах вирвали перемогу з рахунком 26:25 ( тренер команди Ольга Кобзар). Після завершення змагань переможці та призери були нагороджені пам’ятним кубком, грамотами Жмеринської райдержадміністрації та Жмеринської районної ради, а кращі гравці: Дмитро Бородулін (Жмеринка), Андрій Кушпіта (с.Чернятин), Дмитро Марущак (с.Сербинівці), та Дмитро Данченко (м. Бар) грамотами, пам’ятними сувенірами від керівництва коледжу, які вручили молодим спортсменам батько та дідусь Тараса і Василь Марчук. По завершенні змагань керівництвом навчального закладу для всіх гравців було організовано в їдальні поминальний обід пам'яті Тараса Шпіганевича.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»