В Чернятинському коледжі ВНАУ відбувся відкритий районний молодіжний турнір з баскетболу серед юнаків на кубок пам`яті Тараса Шпіганевича, який організували районний відділ молоді та спорту, адміністрація коледжу за фінансової підтримки Галини Бабич, Олександра Баніта, Таїсії Чепернатої, Анатолія Бедрака та Василя Малярчука.

  Під час заходу всі присутні вшанували пам’ять всіх героїв, які загинули на майдані і у військових діях на Сході України хвилиною мовчання.

  Велику увагу було приділено вшануванню пам’яті нашого земляка, випускника коледжу Тараса Шпіганєвича.

  Зі словами підтримки учасників команд виступив в.о.директора коледжу Віталій Кучерявий. Він передав вітання від президента Вінницького національного аграрного університету Григорія Калетніка, ректора Віктора Мазура. Подякував всім учасникам змагань, що відгукнулись взяти участь саме на спортивній базі коледжу. Про умови змагань розповів головний суддя Віктор Олдаковський.

  В результаті напруженої боротьби 1 місце зайняла команда м. Жмеринки, керівник Ольга Кобзар, 2 місце – команда Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету, керівник Роман Вознюк, 3 місце – команда сільської громади c. Сербинівці, керівник Володимир Брик, 4 місце – команда м. Бар, керівник Олександр Завадський.

  Герої творять історію, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя за Батьківщину, за народ, за майбутнє… Про них варто знімати фільми, писати книги, організовувати відкриті молодіжні турніри з різних видів спорту та розповідати прийдешнім поколінням. Ми повинні зробити все, щоб про них не забули та довести усьому світові, що Україна була, є і буде. І ніхто не сміє посягати на її незалежність і суверенітет.

  Слава Україні! Героям Слава!