Президент України Петро Порощенко сказав, що інтелектуальний ресурс швидше забезпечить майбутнє нашої країни, ніж економічний.

  По ставленню до інтелекту можна судити про рівень цивілізованості суспільства, так як інтелектуальна діяльність є тим механізмом, який спрямовує суспільство.

  17 лютого в приміщенні районного будинку культури був проведений районний конкурс інтелектуалів «Брейн ринг» серед молоді сільських територіальних громад Жмеринського району, приурочений 95-й річниці його створення.

  Організаторами конкурсу вже вкотре був відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

  Цьогоріч позмагатись приїхали інтелектуали, які захищали честь своїх сіл - Лука Мовчанська, Могилівка, Станіславчик та смт. Браїлів. Своєю грою молодь ще раз підкреслила пріоритет знань, вишуканості, допитливості, винахідництва.

 Гра була цікавою, насиченою, пізнавальною, в залі панувала дружня атмосфера.

  Та у кожному конкурсі є переможці – цьогоріч ними стали інтелектуали команди «Меркурій» с.Могилівка. Друге почесне місце посіла команда с. Лука Мовчанська «Енергія» , третє - «Старт» с.Станіславчик. Гарний результат, позитивні емоції і у кожної команди в арсеналі Мудра Сова. А в перспективі начальник відділу у справах молоді та спорту В.Марчук пообіцяв створити лігу ерудитів і інтелектуалів району «Брейн ринг», яка активно запрацює і покаже високий результат в області. Та для цього потрібно проявити активність більше молодіжним активам сільських громад та і самим очільникам цих громад.

  Організатори конкурсу вдячні за підтримку керівництву районного будинку культури, активним членам журі, молодіжній неформальній організації «Спілка ініціативної молоді» та юним творчим особистостям з вокального гуртка «Соловейко» (худ.керівник Т.Собчук).

  Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації