Введення нового ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» викликало занепокоєння серед селянських господарств, що переробні підприємства не будуть приймати молоко від господарств населення. Дійсно, новим стандартом підвищено вимоги до якості молока для промислового виробництва, але також врегульовано його використання від господарств населення в певних цілях.

  Для промислового виробництва буде використовуватися молоко тільки екстра, вищого та першого ґатунків з максимальним вмістом соматичних клітин не більш як 600 тис/см3 та вмістом мікроорганізмів не більш як 500 тис КУО/см3.

  Термін зберігання молоко-сировини з урахуванням часу на транспортування: за температури не вище 40 С – 24 год., не вище 60 С – 18 год. Температура молоко-сировини не враховується за умови переробки молока не пізніше як через 2 години після доїння.

  На протязі наступних двох років буде проходити адаптація до нових стандартів як виробників так і переробників молока. Кожен крок із зміни вимог буде супроводжуватися аналізом розвитку ринку і ефективності державної підтримки. Кінцева мета – поступове приведення вимог до якості молока-сировини до більш високих норм, які відповідають європейським положенням. Відповідно, використання молока другого ґатунку після дворічного перехідного періоду буде обмежено, проте дозволено у виробництві нехарчових продуктів, наприклад кормів для тварин або казеїну. Тобто, з 1 липня 2018 року закупівля молока в господарствах населення буде продовжуватися.

  Проте, особистим селянським господарствам треба вже зараз поліпшувати санітарно-гігієнічні умови виробництва молока. Молоко першого ґатунку буде коштувати більше, ніж неґатункове. Підвищення якості молока до першого ґатунку залежить від дотримання гігієни людини та тварини: чисті одяг і рукавички, дезінфекція рук, обов’язковий ветеринарний огляд корови. Для доїння потрібно застосовувати чисті ємності, бажано доїльний апарат, які необхідно мити та дезінфікувати після кожного доїння. Охолодження молока до температури не вище 60 С. Підвищити якість молока можливо шляхом об’єднання дрібних виробників в кооперативи. Адже тоді можна спільно закупити та використовувати холодильне обладнання, організувати збут великої партії молока, забезпечувати ветеринарний догляд, створювати та утримувати культурні пасовища.

  Цього року в держбюджеті передбачено 4 млрд. грн. на розвиток тваринництва та 1 млрд. грн. на розвиток фермерства і кооперації. Молочні кооперативи підпадають під програму державної підтримки через компенсацію вартості закупленого обладнання і техніки. Кошти обласного бюджету першочергово виділяються для надання пільгових кредитів особистим селянським, фермерським господарствам, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам через комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» для створення та підтримки діяльності молочарських кооперативів та сімейних ферм.