Найпрестижнішим професійним конкурсом для освітян є конкурс „Учитель року“. Участь у ньому дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість.

  В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Учитель року-2018“ у номінації «Фізична культура» – взяв участь Петрук О.М., у номінації «Фізика» – Лісовська Н.Р. вчителі Сербинівського навчально-виховного комплексу, у номінації «Українська мова та література» – учитель Станіславчицької ЗОШ І-ІІІст. Богословцева Л.В.

  Усі вони демонстрували свій фаховий рівень перед високопрофесійним журі. Ми щиро дякуємо їм за хвилювання і підготовку до такого серйозного випробування, адже участь у конкурсі – це надзвичайно відповідальна й нелегка праця.

  І ось, нарешті підведено підсумки…. Уже, другий рік поспіль Жмеринський район може пишатися найкращим результатом – І місце в номінації «Фізика», яке виборола учителька Сербинівського НВК Лісовська Наталія Романівна.

  Будь-який конкурс - це тривога, переживання і безсонні ночі. Приємно, що Наталія Романівна гідно пройшла конкурсні випробування і довела, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого "сіяти розумне, добре, вічне...".

  Уся освітянська родина району бажає Вам не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства на ниві Добра, Патріотизму і Віри у мирне майбутнє країни. Зичимо натхнення, успішних справ та продовжувати запалювати своїм настроєм учнів та колег!

  З сайту відділу освіти райдержадміністрації