Мати – це, безумовно, найдорожча та найважливіша людина в житті кожного з нас. Адже саме мама закладає основу світосприйняття, сіє зерно, з якого в подальшому формується свідомість майбутньої особистості.

  Святковий захід, покликаний популяризувати повагу до батьків, сімейні та родинні цінності відбувся на Жмеринщині 13 травня 2016 року. Організували та провели свято відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації (начальник В.Марчук) та Браїлівська селищна рада (селищний голова В.Резедент).

  Урочистості приурочено до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, що відзначаються усією українською спільнотою у травні. В цей день усі найкращі слова, побажання були адресовані матусям, але найбільшу шану віддали матерям-героїням, жінкам, які народили, а головне - виховали гідними громадянами своєї країни, п’ятеро та більше дітей. Участь в заході взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський, заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Н.Рожок, провідний методист з фольклору обласного будинку творчості та мистецтв Т.Гарбулінська, запрошено багатодітних матерів, які проживають в Жмеринському районі.

  Запашним короваєм та привітними словами вітав гостей очільник Браїлівської територіальної громади В.Резедент.

  З вдячністю прийняла хліб щойно обрана голова районної ради матерів – героїнь Л.Щербюк.

  Від імені очільників району О.Легези, В.Малярчука, себе особисто слали вітання, слова щирої вдячності і найкращих побажань усім матерям О.Монастирський та Н.Рожок.

  За батьківську відданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку та з нагоди Дня матері районною владою та Браїлівською селищною радою подяками і цінними подарунками відзначено 41 матір – героїню.

  Святкову концертну програму підготували фахівці районного будинку культури, районного будинку творчості школярів та юнацтва, вихованці закладів, родинні й народні аматорські фольклорні колективи територіальних громад району.