В народі кажуть, що ніщо так не об’єднує людей, як біда. В усіх нас сьогодні одна спільна велика біда – війна на Сході держави. Вона об’єднала навколо себе і дорослого і малого жителя нашої країни.

  Освітянські колективи Жмеринського району завжди активно допомагають нашим захисникам, співпрацюють з волонтерами. З великим ентузіазмом відгукнувся на пропозицію волонтерів Валентини Войтович та Миколи Окаєвича сплести маскувальну сітку для наших захисників і маленький ,

але дружний колектив Комунальної установи «Жмеринський районний Будинок творчості школярів та юнацтва». Діти і дорослі завзято взялися до роботи і спільними зусиллями за тиждень сплели маскувальну сітку розміром 50 м кв. До нас з задоволенням приєдналися бібліотекарі Браїлівський бібліотек, їх маленькі та дорослі читачі, а також учасники вокального ансамблю «Берегиня».

  Окрім цього наші маленькі гуртківці – вихованці Ірини Анатоліївни Трачук, виготовили захисникам сувеніри – янголи зі зверненнями до солдат.

  Така справа це не лише допомога – це величезний виховний потенціал саме для педагога, адже ми не просто плели сітку, ми розповідали дітям для чого вона потрібна, як використовується. ми разом співали пісень , жартували - тим самим наповнюючи її своєю позитивною енергією. Як нам сказала Валентина Войтович, волонтер, мама бійця – що під час такої роботи надзвичайно потрібна саме позитивна енергія.

  22 лютого, разом з сувенірами, сітку буде відправлено на Схід. Ми дуже сподіваємося що вона обов’язково збереже життя нашими захисникам.

  Директор Будинку творчості Алла Ланова