Засідання робочої групи з питань вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного заводу на території Людавської сільської ради

  В Жмеринській районній державній адміністрації 12 лютого 2018 року відбулося засідання робочої групи, яка вивчає питання, пов’язані з проведенням робіт з будівництва комплексу по знешкодженню побутових відходів на території Людавської сільської ради. Участь у зібранні взяли: голова районної державної адміністрації О.Легеза, його перший заступник О.Монастирський, заступник О.Матвієнко, депутати обласної Ради: Ю.Семенюк, О.Бородій, начальник Жмеринського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Вінницькій області В.Домбровський, очільники та активісти Людавської, Почапинецької, Куриловецької, Браїлівської та Дубівської територіальних громад.

  У представників громад є ряд питань до плану спорудження сміттєпереробного підприємства. Тому ними створено ініціативні групи, які об’єднано в одну робочу групу з вивчення даного питання.

  О.Легеза повідомив про створення робочої групи при облдержадміністрації, яка також розглядатиме питання будівництва комплексу по знешкодженню побутових відходів на території Людавської сільської ради, зазначив, що на порядку денному сьогоднішньої зустрічі – затвердження складу робочої групи та визначення переліку питань, над якими вона працюватиме.

  В.Домбровський інформував присутніх про проведення огляду місця подій, відповів на поставленні питання.

  В ході наради виникла жвава дискусія між учасниками, були заслухані аргументовані пропозиції щодо переліку питань, які необхідно з’ясувати.

  Серед них, наразі, про законність передачі майнового комплексу колишнього Людавського військового полігону в 148 га у власність Вінницької міської ради, вирубку лісу на площі 7 га, наявність робочого проекту будівництва.

  Для більш результативної роботи було запропоновано координувати дії районної робочої групи з обласною.