16, 17, 18 лютого о 17 год. Запрошуємо вас до районного будинку культури для перегляду на великому екрані нового українського повнометражного художнього режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.

  «Кіборги. Герої не вмирають» Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно. Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень.

  Прем'єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — в День Збройних сил України.

  За перший вікенд фільм зібрав понад 8 мільйонів гривень. Це рекордний показник для одного вікенду серед українських фільмів.

  Станом на 30 січня 2018 після 8 тижнів прокату касові збори фільму склали 22 252 882 ГРН., що є абсолютним рекордом за зборами для українських фільмів.

  З нагоди виходу фільму в прокат команда «Кіборгів» та фонд «Повернись живим» організували ініціативу #ЯНебайдужий!. У рамках ініціативи з кожного квитка, придбаного на фільм «Кіборги», 5 гривень будуть перераховані на допомогу сім'ям загиблих у боях за Донецький аеропорт. Приєднавшись до числа глядачів ви станете учасником благодійної акції!

  Вартість квитка 20 грн.