Оперативно та конструктивно попрацювали депутати, вирішивши ряд важливих питань на засіданні 20 позачергової сесії районної ради 7 скликання, яке відбулось 8 лютого 2018 року.

  Про внесення змін до районного бюджету доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. За рахунок вільного залишку ним запропоновано збільшити обсяг видатків на освітянську галузь ( зарплату тех.працівникам), дитячу юнацько – спортивну школу,охорону здоров’я, заходи у сфері соціального захисту, виконання комплексної оборонно – правоохоронної Програми «Безпечна Жмеринщина – взаємна відповідальність», ін.

  Всі запропоновані зміни депутати проголосували одностайно.

  Підтримали районні обранці дві кандидатури, делегатів від Жмеринського району до Північної госпітальної ради: начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександра Ярмоленка та заступника керуючого виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка.

  Затверджено дві технічні документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки жителів району.

  Оплесками привітали учасники засідання новопризначеного директора КУ «Жмеринська районна дитячо – юнацька спортивна школа» Таїсу Кушнір, яку представив загалу начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Василь Марчук.

  Депутат районної ради Олександр Ярмоленко озвучив Звернення від депутатів Жмеринської районної ради до Вінницької міської ради,в якому йдеться про підтримку ідеї встановлення на площі Героїв Небесної Сотні меморіального комплексу Героям Небесної Сотні. Після невеликої дискусії всі депутати підтримали дане Звернення.

  Підіймалось також питання про надання земельних ділянок на території Коростовецької сільської ради. Роз’яснення щодо цього питання надала начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька.

  Депутат районної ради Віталій Калиновський висловив своє занепокоєння щодо проведення робіт по побудові Людавського сміттєзвалища.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза запевнив присутніх, що наразі в районі працює робоча група з питань вивчення ситуації впливу на довкілля будівництва сміттєпереробного заводу на території Людавської сільської ради, яка зробить та надасть громадськості свої висновки.

  Щодо незаконної вирубки дерев на території Людавського лісу роз’яснив начальник Жмеринського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області, майора поліції Валерія Домбровського, зазначивши, що дане питання знаходиться у полі зору правоохоронного органу.