Підсумки благодійної акції« Допоможи Захисникам України та їхнім сім’ям»

  Мати Тереза одного разу сказала:«Щоб по-справжньому творити благо, потрібно бути вільними від егоїзму!»

  Останнім часом ситуація в зоні АТО загострилась, і через це Україна продовжує втрачати своїх героїв. Збільшилась і кількість поранених.

  Протягом першого семестру 2017/2018 н.р. в Чернятинському коледжі ВНАУ проходила благодійна акція «Допоможи Захисникам України та їхнім сім’ям».

  З ініціативи кураторів академічних груп та органів студентського самоврядування було оголошено про збір коштів. До акції долучилася первинна профспілкова організація коледжу.

  • Всього зібрали – 5872 грн.
  • З них: студенти – 3922 грн.,
  • викладачі та працівники коледжу – 1950 грн.
  • З цих коштів – 4665 грн. вручили сім’ї (дружині та двом синам) пораненого учасника АТО Віктора Бернова, жителя с. Вівсяники Козятинського району Вінницької області.

  У 2015 році Віктор підписав контракт із 131-им окремим розвідувальним батальйоном. Служив механіком-водієм. Впродовж 2015-2016 років постійно був на передовій, вдома на нього чекали рідні цілих 13 місяців. За свої героїчні подвиги Віктор Бернов має чимало нагород, а на День Незалежності брав участь у військовому параді у Києві. Про поранення бійця – знаємо, що він крикнув: «Всім лягати» та ногою відкинув гранату, через вибух якої могли загинути його бойові побратими. На жаль, воїну вибуховою хвилею відірвало обидві ноги до колін. Військовою санавіацією його доправили до Харківського військового шпиталю, де й нині він перебуває на лікуванні.

  1 лютого 2018 року в Чернятинському коледжі Вінницького НАУ відбувся випуск фахівців з бджільництва спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». Голова методичного об’єднання кураторів академічних груп коледжу Валентина Котеля висловила слова подяки відміннику-випускнику, ветерану-учаснику АТО Володимиру Качалці за гідне виконання ним військового обов’язку – захищати Батьківщину і вручила йому благодійну допомогу у розмірі 1500 грн..

  Оргкомітет щиро дякує всім небайдужим співробітникам та студентам коледжу, хто долучився до участі у благодійній акції!

  З сайту Чернятинського коледжу