Питання функціонування КЗ «Центральної районної бібліотеки» ім..В.Вовкодава розглядалось на нараді за участю голови райдержадміністрації Олега Легези, голови районної ради Василя Малярчука, Жмеринського міського голови Анатолія Кушніра, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка, заступника міського голови Костянтина Тимуня, директора Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. К.А. Тімірязєва Наталії Морозової, головного бібліотекаря по фондам Ольги Когут, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрія Рубана, директора бібліотеки Лесі Шульган.

  Збігає термін оренди центральною районною бібліотекою приміщення міської ради по вул.. Соборній,3. Як відомо, Жмеринська міська рада планує розмістити в даному приміщенні центр надання адміністративних послуг. А бібліотеці пропонує інше приміщення. Та це не влаштовує в першу чергу постійних відвідувачів та призвело б до закриття закладу.

  З метою знайти компромісне рішення зібрались високопосадовці міста та району. В ході бесіди було розглянуто кілька варіантів вирішення питання. Та зійшлись в єдиному – приміщення по вул.. Соборній, 3 буде розділено між центром надання адміністративних послуг та центральною районною бібліотекою. Учасники обговорили всі умови та нюанси розділення будівлі. А також питання зберігання бібліотечного фонду, осучаснення надання бібліотечних послуг, влаштування своєрідного громадського простору, ін..