1 лютого в залі міської спортивної школи пройшла районна спартакіада школярів (ЗОШ І-ІІ ст.) з гімнастичного триборства, де прийняли участь 16 загальноосвітніх шкіл та біля 100 учасників. В загальнокомандному комплексному заліку І місце посіли учні Рівської ЗОШ (вчитель фізвиховання Михайло Рожок), ІІ місце - Браїлівська ЗОШ (вчитель Тетяна Ткаченко); ІІІ місце – Кудіївецька ЗОШ (вчитель Володимир Конюх).

2 лютого в залі міської спортивної школи пройшла районна спартакіада школярів (ЗОШ І-ІІІ ст.) з гімнастичного триборства, де прийняли участь 11 загальноосвітніх шкіл та понад 60 учасників. В загальнокомандному комплексному заліку І місце посіли учні Чернятинської ЗОШ (вчитель фізвиховання - Ігор Бедрак), ІІ місце Браїлівська ЗОШ ( вчитель - Валерій Філімонов); ІІІ місце Олександрівська ЗОШ (очок; вчитель - Валерій Тичинський.

3 лютого 2018 року в смт. Стрижавка проведено другий тур обласної волейбольної аматорської ліги серед чоловічих команд, фінальної частини вищої ліги групи «А». У першій грі волейболісти з Вінницького району з рахунком 1:2 поступилися спортсменам з Томашпільського району. В протистоянні між ВК «Браїлів» та місцевими волейболістами наша команда впевнено здолала опір господарів з рахунком 3:0. І в заключному двобої ВК «Браїлів» переміг 3:0 команду з Томашпільського району. Турнірне становище команд в групі «А» після другого туру наступне : ВК «Браїлів» - 10 очок; Вінницький район - 6 очок; Томашпільський район - 2 очка.

В групі «В», де змагаються потенційні суперники наших волейболістів після другого туру лідирує команда ВК «Теплик» - 11 очок, друге місце – у команди з Крижопільського району – 5 очок, третє місце у команди з м.Ладижина – 2 очка.

Заключний - третій тур для наших волейболістів пройде 24 лютого в Жмеринці.

3-4 лютого 2018 року проведено фінальний етап Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд. В с.Кацмазів змагались команди за 7-9 місця: «Атлант» Кацмазів, «Садівник» Олександрівка та «Авангард» Стодульці. Результати двобоїв такі: «Авангард» Ст. - «Атлант» 0:2, «Садівник» - «Атлант» 0:2; «Авангард» Ст. – «Садівник» 0:2. Таким чином 7 місце посіли «Атлант» Кацмазів, 8 місце – «Садівник» Олександрівка, 9 місце – «Авангард» Стодульці, 10 місце посіла «Енергія» Лука Мовчанська. В селі Чернятин змагались команди за 4-6 місця: «Юність» Мартинівка, «Авангард» Браїлів та місцевий «Сокіл». Результати протистоянь наступні: «Сокіл» - «Авангард» 0:2; «Юність» - «Сокіл» 2:0; «Авангард» - «Юність» 2:0. 4 місце виборов «Авангард» Браїлів, 5 місце – «Юність» Мартинівка і 6 місце посів «Сокіл» Чернятин. В селі Станіславчик змагались команди за призові місця: «Старт» Станіславчик, ВК «Браїлів» та «Стріла» Северинівка. Продемонструвавши змістовну та якісну гру команди зіграли наступним чином: «Старт» - ВК«Браїлів» 0:2; «Стріла» - «Старт» 1:2;

ВК «Браїлів» - «Стріла» 2:0. Бронзовим призером чемпіонату стали волейболісти «Стріли» Северинівська ОТГ, срібним призером – «Старт» Станіславчицька сільська рада і переможцем змагань – ВК «Браїлів». По завершені змагань начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В. Марчук та Станіславчицький сільський голова В.Перепечай провели нагородження переможців та призерів Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд, а також відзначили троьох кращих гравців Чемпіонату – Дениса Бердецького (Браїлів), Вячеслава Чмиха (Станіславчик) та Владислава Головатюка (Северинівка).

4 лютого в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з дзюдо серед кадетів до 18 років (2001-2003 р.н.), де наш район гідно представляли молоді борці з смт. Браїлова. Наша команда посіла третє загальнокомандне місце з 8 команд області. Найуспішніше виступили Трачук Анастасія (52 кг.), яка виборола друге місце, та Рибачок Людмила (70 кг.) - третє місце; Кучер Дмитро (73 кг.) розділив 5-6 місце. Готував борців тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»