Перша цьогоріч нарада із секретарями сільських, селищної рад відбулась 1 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського. Учасники наради розглянули 24 актуальних питань порядку денного.

  Про організацію та ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників в сільських та селищній радах та порядок бронювання військовослужбовців згідно переліку посад та професій, а також про службу в Збройних Силах України за контрактом інформували працівники Жмеринського об`єднаного міського військового комісаріату.

  Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Аліна Лукова довела до відома присутніх інформацію про облік дітей шкільного віку в районі.

  Фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Ірина Музика акцентувала присутніх на питанні про стан санітарно – епідемічної ситуації в районі та застосування пестицидів та ядохімікатів в народному господарстві.

  Першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2018 рік озвучив перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Монастирський. Ним також акцентовано увагу присутніх на питаннях перспективності децентралізації влади в Україні.

  Про умови ведення квартирного обліку у виконкомах сільських, селищної рад доповів начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Іван Побережний.

  Головний спеціаліст відділу діловодства, контролю документів та роботи зі зверненням громадян апарату райдержадміністрації Майя Коваль проаналізувала стан виконавської дисципліни в 2017 році та ознайомила із завданнями на 2018 рік.

  Про ведення кадрової роботи в органах місцевого самоврядування, декларування доходів та додержання законодавства про очищення влади в сільських та селищній радах акцентувала увагу головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації Тетяна Винокурова.

  Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Оксана Сокол довела до відома присутніх заходи щодо відзначення 95-річниці створення Жмеринського району, а також підняла питання про співпрацю відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю з органами місцевого самоврядування щодо здійснення інформаційної політики в районі.

  Про реалізацію міжнародного проекту «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства», благодійну допомогу дітям з інвалідністю, що перебувають в реабілітаційному відділенні у м. Києві інформував головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Вадим Швець. Ним також доведено інформацію про проведення оцінювання виконавчих комітетів сільських та селищної рад щодо виконання ними делегованих повноважень органів виконавчої влади за підсумками 2017 року, про здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2018 році та формування планів роботи виконавчих комітетів сільських та селищної рад.

  Про порядок преміювання працівників апарату сільських та селищної рад, проведення збори – сходи громадян в територіальних громадах району, звіти сільських, селищного голів та депутатів місцевих рад інформувала керуюча справами виконавчого апарату районної ради Олена Радіна.