Не так давно на адресу військового комісара Жмеринського міського об’єднаного комісаріату надійшов лист, зміст якого вартий того, аби його опублікувати в газеті. Цитуємо.

  «Командування танкового батальйону 28-ї окремої механізованої бригади висловлює подяку Вінниччині за патріотизм та високу мотивацію її синів, які з честю та відданістю виконують свій військовий обов’язок по захисту нашої Батьківщини в лавах славетної 28-ї окремої механізованої бригади, а саме: мешканця вашого села Демидівка солдата ДУБА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА.

  Олександр був призваний по мобілізації Жмеринським РВК Вінницької області 18.03.2015 р. З перших днів своєї служби в танковому батальйоні 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади зарекомендував себе чесним, дисциплінованим та ініціативним військовослужбовцем. Він досконало володіє довіреним йому озброєнням та військовою технікою, постійно підвищує свої професійні навички. Вирізняється цілеспрямованістю, доброзичливістю і професіоналізмом. Олександр, прекрасний товариш, користується заслуженим авторитетом та повагою товаришів по службі.

  Нашій країні потрібні саме такі військовослужбовці, які є гордістю та прикладом для наслідування. Завдяки їм ми можемо бути впевнені у процвітанні нашого майбутнього та територіальній цілісності нашої держави.

  З повагою Командування танкового батальйону 28-ї окремої механізованої бригади