Нарада із селищним, сільськими головами під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Легези, голови районної ради Василя Малярчука, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка за участю комерційного керівника ТОВ «Скай стрім» Юрія Танца та його заступника Павла Єрохіна відбулась 30 січня 2018 року.

  Першим питанням розглянуто підключення жителів населених пунктів району до кабельної мережі Інтернет.

  Представники ТОВ «Скай стрім» ознайомили присутніх із умовами та тарифами підключення до світової мережі.

  Учасників наради зацікавила пропозиція. В робочому порядку було складено список громад готових підключитись та на карті визначено їх географічне розміщення.

  Питання про встановлення дитячих та спортивних майданчиків в населених пунктах територіальних громад озвучили очільники району. Запропоновано фінансування майданчиків проводити у співвідношенні: 80 % - кошти районного бюджету, 20 % - сільських.

  Обговорено також питання здійснення заходів у 2018 року щодо ремонту доріг, утримання медичних закладів району та їх матеріально – технічне забезпечення.

  Голова районної державної адміністрації Олег Легеза інформував про необхідність здійснення заходів із сортування сміття, зокрема, встановлення в населених пунктах контейнерів для твердих побутових відходів.

  Головний інженер структурної одиниці «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Олександр Носач довів до відома присутніх інформацію про стан енергозабезпечення в районі та заміну аварійних електроопор.