Представники учнівського самоврядування Браїлівського технічного ліцею взяли участь в обласній конференції «Розвиток молодіжних центрів: підсумки та дороговкази»

  В січні 2018 року голова учнівського самоврядування ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» Каспрова Анастасія Андріївна та її заступник – Мовчан Тетяна Валеріївна побували на конференції «Розвиток молодіжних центрів: підсумки та дороговкази», яка відбувалася в приміщенні МЦ «KVADRAT».

  Почесними гостями на заході були Голова Вінницької обласної державної адміністрації – Валерій Коровій, заступник міністра молоді та спорту – Олександр Ярема, заступниця міського голови – Галина Якубович, менеджер програм УВКБООН – Віра Шелест. Під час офіційної частини заходу було розглянуто план реконструкції обласного молодіжного центру. Присутні могли ознайомитись з майбутнім інтер’єром, запропонованим до здійснення. Після чого відбулося вручення подяк ініціаторам створення МЦ. Також було заслухано доповідь щодо використання бюджетних коштів на молодіжний сектор.

  В рамках конференції Перший заступник СРВ мав змогу отримати офіційний коментар від заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, щодо загальних проблем студентства.

  Метою конференції було заохотити студентів до співпраці з молодіжним центром «КVADRAT», можливість втілювати свої ідеї в реальне життя, шляхом відкриття власної справи.

  Присутні проявили жвавий інтерес до такої можливості, яку надали організатори учнівській молоді.