Районною Спілкою ініціативної молоді за сприяння відділу молоді та спорту Жмеринської районної державної адміністрації 29 січня 2018 року об 11 годині відбулася поминальна хода з нагоди відзначення сторіччя бою під Крутами. Хода розпочалася від Української православної церкви Київського патріархату у с.Леляки, у якій настоятелі різних конфесій відслужили панахиду за загиблими під час бою.

  Перед присутніми виступив кандидат історичних наук, директор Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. Смирнов Микола Анатолійович.

  Основна частина урочистої ходи розпочалась із розгортання великого синьо-жовтого прапора, після чого учасники урочистого зібрання рушили до пам`ятного знаку, який знаходиться на території Української автокефальної церкви, біля нього відбувся мітинг, присвячений подіям сторічної давнини.

  Під час мітингу настоятель церкви відслужив панахиду за загиблими, також свої промови виголосили: голова Рівської сільської ради, голова районної Спілки ініціативної молоді Гамарник Аліна Сергіївна, голова громадської організації «Воїнів АТО» в смт.Браїлів, учасник бойових дій на Сході України Окаєвич Микола Леонтійович та начальник відділу у справах молоді та спорту Марчук Василь Михайлович, після чого відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку.