У Сідавському сільському клубі 27 січня 2018 року відбулися збори громадян, в яких взяли участь: Жуковецький сільський голова Н.Тріскун, голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза, його заступник О.Матвієнко, директор КП «Жмеринкаводоканал» В.Воронов.

  В ході зібрання піднімалися актуальні питання життєдіяльності територіальної громади.

  Серед них питання оплати послуг водопостачання та переведення жителів села на абонентне обслуговування КП «Жмеринкаводоканал». З даного питання слово мали О.Легеза та В.Воронов. Вони взяли на себе зобов’язання врегулювати дані питання до наступних зборів 20 лютого цього року.

  Наступним розглядалося питання про необхідність додаткового автобусного рейсу до села, а також щодо забезпечення пільгового перевезення дітей з багатодітних сімей. Ситуацію щодо транспортних перевезень описала Н.Тріскун.

  Голова райдержадміністрації коментуючи дане питання, пообіцяв зробити все, що в його компетенції для покращення ситуації з перевезеннями. Також О.Легеза ознайомив присутніх з результатами завершення 2017 року та планами на 2018 рік.

  О.Матвієнко висвітлював питання земельних відносин, відповідав на запитання місцевих жителів.

  Загалом збори пройшли у атмосфері взаєморозуміння та конструктивізму. Жителі села з цікавістю слухали виступи представників району і покладають на них великі сподівання у вирішенні проблем громади.