26 січня в приміщенні актового залу районної ради відбулось відкриття та проведення змагання районної спартакіади школярів (навчальні заклади І-ІІ ступенів) з шашок. Змагання проходили за швейцарською системою із 6 турів. У напруженій боротьбі серед дівчат перемогу святкувала Сторожук Евгенія (Щученці), друге місце посіла Саволюк Анастасія (Потоки), третє місце у Господарець Марія (Демидівка). Переможцем серед хлопців став Дишкантюк Олексій (Потоки), друге місце у Ткачука Антона (Кудіївці), третє місце у Бойчука Ярослава (Стодульці).

Перше загальнокомандне місце вибороли шашкісти із Потоцької ЗОШ І-ІІ ст.(вчитель фізичного виховання Денис Лановий), друге місце у юних спортсменів із Демидівської ЗОШ І-ІІ ст. (Наталя Левкун), третіми стали – шашкісти із Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст..(Володимир Конюх). Команди переможці та призери змагань, а також гравці в особистому заліку нагороджені грамотами відділу освіти і відділу молоді та спорту Жмеринської РДА. Нагородження провели начальник відділу освіти - І. Цимбал та начальник відділу у справах молоді та спорту В. Марчук.

27 січня в приміщенні спортивного залу локомотивного ДЕПО відбувся шостий відкритий Кубок Жмеринського району з баскетболу серед чоловіків на призи відомих баскетбольних тренерів Жмеринщини – Віктора Олдаковського та Володимира Богословцева. В турнірі змагалися найкращі баскетбольні команди Жмеринщини, а саме: «Юність» (тренер А.Гроза), та «Ветерани» (тренер В.Олдаковський) м. Жмеринка, «Дубки» с.Сербинівці (тренер В. Брик) та «Сокіл» Чернятинський коледж ВНАУ (тренер Р.Вознюк). Ігри проходили по коловій системі. Результати протистоянь наступні: «Ветерани» м. Жмеринка – «Сокіл» Чернятин 66:23; «Юність» м. Жмеринка – «Дубки» Сербинівці 56:54; «Ветерани» - «Дубки» 59:27; «Юність» - «Сокіл» 49:43. В зустрічі за третє місце «Дубки» Сербинівці з рахунком 48:39 перемогли чернятинських баскетболістів, а кубок, як і перемога в цілому дісталась команді «Ветеран», яка була кращою за своїх молодих супротивників «Юність» (50:17).

Після завершення змагань начальник відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, голова районної організації ВФСТ «Колос» (на громадських засадах) Василь Марчук вручив пам’ятні сувеніри відомим тренерам В.Олдаковському та В.Богословцеву, а також нагородив переможців і призерів, та кращих гравців команд грамотами і пам’ятними сувенірами.

27-28 січня в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з боротьби сумо серед дорослих. Вкотре успішно виступили у цих змаганнях наші спортсмени, зайнявши друге загальнокомандне місце. У своїх вагових категоріях перші місця посіли Трачук Анастасія ( 95 кг.) та Марценюк Максим (60 кг.); другі місця вибороли - Грабовський Ігор ( 92 кг.), Кучер Дмитро (100 кг.), Люта Вікторія ( 65 кг.), Рибачок Людмила ( 80 кг.), Сердюк Максим ( 60 кг.), Сможенкова Марина (55 кг.) та Чечелюк Богдана (50 кг); третіми стали Бухова Владислава (55 кг.), Сенов Рустам ( 85 кг.) та Шута Каріна (65 кг.). Готував спортсменів до змагань тренер РДЮСШ Леонід Чубко.

Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ВФСТ «Колос»