На порядок денний засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулось 26 січня 2018 року винесено ряд актуальних питань.

  Зокрема, виконання Закону України «Про відходи» в частині сортування сміття. З даним питанням виступив заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко. Він ознайомив присутніх із заходами, які проводяться в районі щодо поводження з побутовими відходами, закликаючи учасників активно сприяти впровадженню нововведень законодавства щодо сортування сміття.

  Представники громадськості району підтримали всі починання районної влади та надали ряд слушних пропозицій щодо ефективного збору та збуту розділених відходів.

  Про зміни в пенсійному законодавстві України інформувала присутніх заступник начальника управління Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Наталя Абрамова. Вона професійно та детально надала роз’яснення та відповіла на всі запитання.

  Питання соціального захисту, зміни в нарахуванні субсидій, ін. довела до відома присутніх заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Ірина Купчик.

  Активне обговорення учасників засідання громадської ради викликало питання про функціонування КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека» ім. В.П. Вовкодава. Суть питання, а саме щодо попередження про виселення із приміщення, яке бібліотека орендує у Жмеринській міській раді, сформулювала директор КЗ «Жмеринська центральна районна бібліотека» ім. В.П. Вовкодава Леся Шульган. Члени громадської ради проголосували за рішення прийняти звернення до міського голови та депутатів міської ради, щоб не допустити виселення закладу із будівлі по вулиці Соборна, 3. Так як це призведе до поступової ліквідації закладу як інтелектуально – мистецького центру на теренах міста.