В січні проводились заходи по святкуванню Нового року, Різдва Христового, Водохреща. За доброю традицією підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання смт. Браїлів відвідували члени волонтерських організацій з м. Вінниці Український Волонтерський рух на чолі з Діаною Мороз, «Десниця добра» на чолі з Ольгою Петер, протоієрей Аркадій і дитяча недільна школа с. Мала Жмеринка, протоієрей Михайло і прихожани церкви Іоана Богослова смт.Браїлів, дитяча недільна школа, прихожани і настоятель храму Присвятої Трійці Санктуріум Ісуса Браїлівського отець Юзеф, представники різних релігійних конфесій, зразковий дитячий духовий оркестр Браїлівського будинку культури художній керівник В.Тодосюк.

  Гості колядували, показували Різдвяні вистави на біблійні теми, вручали подарунки, пригощали підопічних солодощами. Релігійна громада незалежних євангілієвських християн «Біблійна церква » м.Жмеринка під керівництвом Валерія Александроя підготували та показали підопічним виставу «Народження Ісуса», співали колядки , вручили солодощі.

  Члени Релігійної громади с.Гриженці та група «ЗАВЄТ» м. Вінниці вітали підопічних з святами, розповідали про життя Ісуса, співали колядки.

  На свято Водохреща протоієрей Михаїл провів водосвятний молебень і освятив кімнати.

  21 січня наше відділення відвідав митрополит Вінницький і Барський Симеон , ігуменя Свято –Троїцького Браїлівського жіночого монастиря Антонія, начальник УСЗН Жмеринської РДА Н.В.Василик, директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Оголенко Т.І.. Колядками архіпастиря зустрічав жіночий ансамбль «Чарівниця» художній керівник Юрій Дубель, а підопічні в свою чергу зворушливо розповіли різдвяні вірші, співали колядки вітаючи владику і гостей. Митрополит Симеон подякував за вітання та подарував присутнім солодощі і передав благодійну допомогу.

  Щиро дякуємо усім Вам. Ваші відвідини і благословення запам’ятаються підопічним і нам на все життя. Дуже дякуємо також за надану допомогу.

  Бажаємо Вам і надалі сіяти в серця людей віру, надію, любов. Зичимо Вам від Бога міцного здоров’я, покрову Божої Матері та усіх земних та небесних благ на многія, благія літа!