Зазначив заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко на нараді із сільськими, селищним головами 23 січня 2018 року.

  Про те, що з 1 січня 2018 року українці повинні сортувати сміття, мабуть, чув уже кожен громадянин нашої держави. З початку року згідно із статею 32 Закону України «Про відходи» почала діяти норма, в якій сказано про заборону захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

  Питання про реалізацію заходів щодо сортування та поводження з побутовими відходами в районі викликало жваве обговорення серед учасників наради.

  Олег Матвієнко акцентував увагу присутніх на обов’язковому виконанні даної норми Закону України та запропонував шляхи вирішення даної проблеми.

  Як приклад, він розповів про часткове вирішення даного питання в Слободо – Межирівській сільській раді, де успішно проводиться робота по відсортуванні скла. Для цього не потрібно великих затрат та вмінь.

  В ході наради вирішено розпочати сортування сміття із найнебезпечніших: гальванічних батарейок, люмісцентних ламп, а також скла та пластику.