Владислав Ялоза, учень 11 класу Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., вдруге став переможцем обласного етапу Всеукраїнського Конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації « Література», набравши 59 балів з 60 можливих.

  Метою конкурсу є утвердження духовних заповідей Т.Шевченка як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів. Цьогоріч на конкурс приймались роботи на тему «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).

  В своїй творчій роботі Владислав поділився власними міркуваннями, оцінками, історичними аналогіями, аналітично-філософськими та літературно-метафоричними узагальненнями про те, що світоглядний, культурологічний, громадянсько-політичний плюралізм українського суспільства є водночас і основою його прогресу, і приводом до іноді ефективного використання супротивниками становлення нації і держави для гальмування розвитку та роз’єднання прогресивних сил, підтримки деструктивних процесів. Сам автор бачить вирішення проблеми у раціональному компромісі усіх ідеологічних і політичних векторів суспільства.

  Варто відзначити, що Владислав Ялоза за останні три роки ставав двічі переможцем обласного етапу конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» , а також двічі здобував ІІ місце у всеукраїнському конкурсі « Молоде перо», що його організовує і проводить факультет журналістики Вінницького державного педагогічного університету .

  Своїх високих результатів Владислав досяг як завдяки власному неординарному творчому мисленню та активній самоосвіті, так і професійній підтримці вчителя української мови Бойчук З.П. та директора школи Шпаковатого О.П.

  Щиро бажаємо талановитому юнакові максимальної творчої та громадянської реалізації у майбутньому і пишаємось його перемогами.

  Використано матеріали сайту відділу освіти райдержадміністрації