24 січня 2018 року Жмеринський міськрайонний центр зайнятості провів семінар з представниками кадрових служб: «Служба зайнятості – надійний помічник в укомплектуванні кадрами».

  Фахівці центру зайнятості проаналізували перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці, ознайомили присутніх з основними послугами та можливостями служби зайнятості.

  Наразі актуальним питанням для обговорення є дотримання роботодавцями квоти щодо чисельності працівників з числа неконкурентоспроможних категорій населення та подання територіальним органам інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні. Присутні взяли активну участь в обговоренні теми.

  Одним з пунктів семінару було питання про підстави здійснення інспекційних відвідувань та про права роботодавця (об’єкта відвідування), передбачені Постановою КМУ №295 від 26 квітня 2017р., якою затверджено «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» за участю головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Товпиги. У семінарі взяли участь 10 представників підприємств міста та району.

  Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Сергієнко Н.П.