Нарада із керівниками територіальних громад району відбулась 23 січня 2018 року за участю голови райдержадміністрації Олега Легези, голови районної ради Василя Малярчука, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, заступника голови райдержадміністрації Олега Матвієнка.

  Присутніми розглянуто питання про зміни у структурі та граничній чисельності комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги», про які доповіли начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко та головний лікар комунальної установи «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Калінський.

  Доповідачі також роз’яснили основні статті законів України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів».

  Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Монастирський та начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал інформували про реалізацію в районі заходів на виконання Закону України «Про освіту».

  Заступник голови райдержадміністрації Олег Матвієнко акцентував увагу учасників наради на питанні поводження з твердими побутовими відходами на території району.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза поінформував присутніх про можливість забезпечення всіх населених пунктів району світовою мережею INTERNET.