На 19 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 23 січня 2018 року розглянуто ряд фінансових питань, які потребували негайного вирішення.

  Участь в роботі сесії взяв голова райдержадміністрації Олег Легеза, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

  На початку зібрання голова районної ради Василь Малярчук традиційно привітав іменинників, які святкували дні народження в міжсесійний період та разом із головою райдержадміністрації вручив грамоти Богдану Литвину з нагоди Дня місцевого самоврядування та Василю Марчуку з нагоди відзначення ювілейного дня народження – 60-річчя.

  Про внесення змін до районного бюджету в частині перерозподілу субвенції Жмеринського міського бюджету на охорону здоров’я, Гніванської ОТГ на медичне забезпечення та утримання освітніх закладів, а також соціальних працівників сіл Демидівка та Могилівка доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. У зв’язку із зміною тарифів на електроенергію для населення, є потреба в перерахунку субсидій для жителів району.

  У зв’язку із цим внесено зміни до районної програми «Вдосконалення та організація надання житлових субсидій, соціальних виплат та пільг населенню Жмеринського району на 2017 – 2019 роки», яку презентувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Купчик.

  Про приймання закладів освіти в спільну власність територіальних громад селища, сіл Жмеринського району, передачу відділом освіти на баланс Луко – Мовчанської сільської ради майна Луко – Мовчанської початкової школи інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний Центр первинної медико – санітарної допомоги» доповів начальник відділу охорониздоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко.

  Одностайно проголосували депутати питання про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Про що інформувала начальник відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Антоніна Гуліцька.

  Керуюча справами районної ради Олена Радіна озвучила питання про затвердження списку присяжних та присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Володимиру Бігасу.

  Від громадськості міста Жмеринки до присутніх звернувся Василь Марчук із проханням підтримати ініціативу активістів щодо збору коштів на встановлення пам’ятника жертвам голодоморів на території Жмеринки. Кожен із бажаючих долучився до збору коштів на шляхетну справу.

  Браїлівський селищний голова Валерій Резедент просив підтримки у депутатів в питанні впливу на керівництво сільськогосподарського підприємства, який боргує селищній раді кошти в сумі близько двох мільйонів гривень.