За період 2017 року до відділу «Жмеринське бюро правової допомоги» надійшло 1759 звернень про надання безоплатної правової допомоги. Складено 61 документ процесуального характеру, працівниками бюро здійснено 28 представництв в суді, проведено 61 захід правового характеру серед громадян, підприємств, установ та організацій. Також працівниками бюро здійснено 4 виїзди за місцем проживання осіб – «адресна правова допомога», оскільки не всі громадяни мають можливість з певних причин особисто звернутись за юридичною допомогою до бюро. Проведено 24 дистанційних та 46 мобільних пунктів консультування, а саме в Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості, Жмеринському соціальному гуртожитку, Леляцької, Северинівської, Біликовецької, Рівської, Носківецької сільських рад та Браїлівської селищної ради та інших установах.

  Найчастіше до бюро звертаються громадяни з питаннями:

  • «Порядок оформлення спадщини без правовстановлюючих документів»
  • «Порядок збільшення аліментів».
  • «Порядок зняття з місця реєстравції в судовому порядку».
  • «Розлучення в судовому порядку».
  • «Порядок приватизації земельної ділянки».

  Активно працівники бюро займаються правопросвітницькою роботою у вигляді лекцій в навчальних закладах Жмеринщини – Жмеринська школа-інтернат, Жмеринське вище професійне училище, Жмеринська філія коледжу менеджменту.

  Додатково повідомляємо, що громадяни можуть звернутись до Жмеринського бюро правової допомоги з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години за адресою : Вінницька обл., м.Жмеринка, вул.В.Брезденюка,19, телефон: (04332) 2-28-08