Під час першого в новому році засідання Жмеринської районної молодіжної громадської організації «СІМ», яке відбулося 11 січня 2018 року обговорювали питання організації роботи спілки на поточний рік.

  Як і належить, пріоритетним напрямком обрано національно-патріотичне виховання молоді, залучення її до більш активної участі у громадському житті району, проведенні різноманітних заходів.

  В ході засідання було затверджено плани роботи на січень та лютий місяці. Зокрема, заплановано проведення заходів з нагоди 100 річчя подій під Крутами, Дня Святого Валентина та інтелектуальної гри брейн-ринг.

  Більш детально обговорювали сценарій проведення Дня пам’яті Героїв Крут. Своє бачення формату заходу озвучив начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марчук. Після обговорення та внесення коректив сценарій було підтримано всіма учасниками зібрання.

  Цього року Жмеринський район відзначатиме своє 95 – річчя. З цієї нагоди заплановано провести низку заходів, присвячених пам’ятній даті. Одним із найвагоміших є проведення Першої Жмеринської районної історико-краєзнавчої конференції «Слідами історії Жмеринського краю». З цього приводу слово мав кандидат історичних наук, директор Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. М.Смірнов. Він інформував присутніх про мету конференції, теми для обговорення, вимоги до статей, інші організаційні питання.