Головою Жмеринської районної ради В.Малярчуком за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.Монастирського 9 січня 2018 року проведено нараду, на якій розглядалися питання функціонування освітніх закладів району у відповідності до Закону України «Про освіту».

  У зібранні взяли участь: заступники керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік та Н.Рожок, начальник управління фінансів райдержадміністрації В.Гамарник, начальник відділу освіти І.Цимбал,

очільники Кацмазівської, Коростівецької, Станіславчицької, Куриловецької, Лукомовчанської та Телелинецької територіальних громад, керівники та голови профспілкових комітетів навчальних закладів вказаних сільських рад.

  Із вступом в дію нового закону про освіту виникла законодавча необхідність передачі у спільну комунальну власність району юридичного права засновника навчальних закладів. Рішеннями сесій селищної та сільських рад районній раді передано юридичне право засновника усіх навчальних закладів окрім тих, які знаходяться у вищеперерахованих територіальних громадах.

  В.Малярчук, О.Монастирський, І.Цимбал детально роз’яснювали учасникам наради основні положення Закону України «Про освіту», наголошували на важливості та невідворотності його виконання задля забезпечення своєчасної виплати заробітної плати освітянам і належного функціонування навчальних закладів.