Увага!

  9 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО-2018

  Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

  Реєстрація триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

  У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета:

  24 березня - з української мови і літератури,

  31 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

  Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

  Вартість пробного ЗНО з одного предмету складає 129.00 грн.

  Оплату квитанцій можна здійснити в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг до 06 лютого 2018 року включно.

  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

  Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

  Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті Вінницького РЦОЯО та Українського ЦОЯО.