Канікули загальноосвітніх шкіл не збігаються з канікулами в музичній школі, тому заняття у ній продовжуються. Та не тільки культурний, а й всебічний розвиток турбує наставників Станіславчицької музичної школи. Тому, з метою ознайомлення вихованців з роботою органу виконавчої влади, керівник художнього відділення школи О.Бондарчук організувала поїздку групи дітей до районної державної адміністрації.

  В представництві виконавчої гілки влади екскурсантів зустрів перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський. Він запросив гостей до свого кабінету.

  Олександр Іванович розповів дітям про себе, свій трудовий шлях, з чого розпочалася його державна служба.

  Коротко та у доступній формі розповів про структуру органів влади, їхні функції. Більш детально зупинився на структурі районної державної адміністрації, штат, розподіл обов’язків, напрямки роботи. Зупинився на конкурсному відборі претендентів на державну службу.

  Особлива увага була приділена роботі із зверненнями громадян. Юним гостям було цікаво з якими саме питаннями звертаються люди до органу виконавчої влади, якими повноваженнями наділений орган та які може вирішувати питання чи впливати на які процеси у районі.

  В ході зустрічі було піднято тему освітньої реформи, учнівського самоврядування, діяльності педагогічної ради та батьківського комітету. Олександр Іванович наголосив на важливості існування активної організації учнівського самоврядування в навчальному закладі, посередництвом якої вирішується ряд важливих питань, відстоюються права школярів.

  Також йшла мова про систему фінансування освітніх закладів, організацію харчування дітей, зміцнення матеріально-технічної бази та участь у цьому органів місцевого самоврядування.

  На завершення зустрічі О.Монастирський пригостив своїх гостей цукерками, а вони мали змогу прогулятися коридорами владної структури.

  Під час перебування станіславчан у Жмеринці вони ще відвідали міський історичний музей, у центральній районній бібліотеці переглянули театралізовану постанову «Пригоди в новорічну ніч».