Жмеринським міськрайонним центром зайнятості в 2017 році започатковано співробітництво із Северинівською територіальною громадою у сфері соціального захисту.

  Щовівторка, з 9.00 до 12.00, співробітники центру проводять виїзні прийоми громадян на території громади у приміщенні сільської ради. Мешканцям громади спеціалістами центру зайнятості надаються інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу,

призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, послуги з пошуку та підбору роботи в базі центру та на порталі ДСЗ «Труд», резервування часу прийому у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс "Електронна черга", надання профорієнтаційних послуг, у тому числі, із застосуванням психодіагностичних методик. Така співпраця має на меті забезпечення ефективної системи сприяння зайнятості населення та підвищення доступності адміністративних послуг, максимальне удосконалення, спрощення, скорочення та оптимізацію процедур надання соціальних послуг.

  Наприкінці 2017 року Северинівську об’єднану територіальну громаду відвідали спеціалісти центру зайнятості Віталій Мельник та Наталя Поліщук, які, окрім прийому громадян, зустрілися з керівництвом громади і обговорили нагальні проблеми зайнятості жителів громади, перспективи залучення незайнятого населення до громадських та тимчасових робіт у 2018 році, розроблення проекту програми зайнятості об’єднаної територіальної громади.

   Заступник директора Жмеринського МРЦЗ В. Мельник