Нещодавно у Станіславчицькій ЗОШ І-ІІ-ІІІ ступенів відбувалися новорічні ранки.

  Школа від посмішок дітей сяяла по-особливому. Красуня-ялинка, розміщена в святковій залі школи, привітно зустрічала дітей, вчителів, батьків та гостей. На новорічне дійство завітала начальник відділу освіти Жмеринської РДА, депутат районної ради Цимбал І.В.

  Панувала святкова атмосфера. Школярі, одягнені в костюми казкових персонажів, приємно дивували глядачів.

  Чи не найбільше були вражені усі присутні від того, що поряд з дітьми у цьому казковому дійстві брали участь батьки учнів 2 та 4 класів. Матусі учнів 2 класу створювали у своєму художньому номері магію добра, казковості, таке враження, ніби магічно здійснювали оберіг для своїх дітей, запрограмовуючи їх на успіх, захищеність у цьому світі.

  Батьки учнів 4 класу були авторами та виконавцями інсценізації, яка демонструвала реалії нашого життя.

  З привітаннями з Новим роком та Різдвяними святами виступили перед присутніми начальник відділу освіти Жмеринської РДА Цимбал І.В., директор школи Півнюк Г.І.

  Голова батьківського комітету Мельник Н.С. подякувала батькам, вчителям та учням за зібрані кошти, які були передані на лікування онкохворих дітей і на реабілітацію поранених до Вінницького військового госпіталю. У результаті проведення благодійної ярмарки учні виручили 3800грн. Онкохворій дитині с.Браїлів було зібрано і передано 2075грн. Надія Сайдулаївна дякувала всім за щедрість душі.

  Усі учні початкової школи отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки, які були придбані за сприяння сільського голови Перепечая В.М.

  Прес-центр Станіславчицької