Йшлось на нараді під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського за участю начальника служби у справах дітей Наталії Довгополюк, начальника відділу охорони здоров’я Олександра Ярмоленка, начальника відділу статистики у Жмеринському районі Світлани Панфілової, заступника начальника управління соціального захисту Ірини Купчик, начальника відділу з соціальної роботи Жанни Мальованої районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, головного спеціаліста служби у справах дітей Світлани Голуб, головного спеціаліста відділу у спрвах молоді та спорту Олександра Скакуна.

  Олександр Монастирський ознайомив присутніх із новаціями, які планується впроваджувати в рамках Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

  Детально про всі зміни у зв’язку із прийняттям даного документу інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Довгополюк.

  Вона акцентувала увагу присутніх на вимогах щодо розробки та затвердження регіональних планів реформування системи інституційного догляду та вихованням дітей. А також розповіла про підготовчу роботу перед затвердженням документів, які повинні стати своєрідною дорожньою картою для забезпечення переходу від форми виховання в спеціалізованих закладах до сімейних. Першим та основним кроком на даному етапі має стати збір інформації про становище дітей та сімей в районі для визначення потреби вразливих груп в освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послугах.