Підсумкова нарада відбулася в залі засідань районної ради 26 грудня 2017 року.

  Голова районної організації А.Паламарчук представив очільникам первинних ветеранських організацій запрошених гостей, озвучив порядок денний. Представив загалу нового члена організації О.Щасливого, який очолює організацію ветеранів центральної районної лікарні.

  Хвилиною мовчання вшановано загиблих захисників України.

  У своєму звіті відзначив значимі події року, що минає. Зокрема, інформував, що в районі на звітний період нараховується 33 первинних ветеранських організації, з нового року 2 з них перейдуть до складу іншого району у зв’язку з об’єднанням територіальних громад.

  Впродовж року проведено 1 конференцію, 2 пленуми, 3 квартальних семінари, на яких розглянуто 21 питання життєзабезпечення ветеранів.

  Керівник організації взяв участь в заходах, організованих вищестоящими організаціями.

  Протягом року ветерани отримали матеріальної допомоги на загальну суму 61 тис. грн.., 119 членам організації надано іншу допомогу, проведено 375 обстежень умов проживання ветеранів, одиноких престарілих людей.

  На початку року організація ветеранів відзначала свій 30-річний ювілей, урочистий захід з цієї нагоди визнано кращим в області. А.Паламарчук висловив подяку керівництву ТОВ «Курланд» за сприяння в організації свята.

  Організацією проведено підписку періодичних видань на перше півріччя 2018 року - 52 примірники газети «Жмеринський меридіан» та 60 примірників «Ветеран України» виписано її членами.

  На останньому засіданні президії районної організації ветеранів 30.11.2017 р. створено волонтерський центр, який очолив А.Шпіганевич.

  А.Паламарчук надав інформацію про діяльність новоствореного центру та про останню поїздку до зони АТО з подарунками нашим захисникам. Висловив подяку рівському, олександрівському, коростівецькому, тарасівському, чернятинському головам первинних ветеранських організацій та керівнику приватного підприємства «Дім. Сад. Город» за допомогу у підготовці до поїздки.

  Всі планові завдання виконано на 100%, і хоча не на «відмінно» пророблена вся робота, та очільник організації ветеранів відзначив, що піклувальники ветеранів працюють з повною віддачею, достойно та на необхідному рівні, не дивлячись на те, що також хворіють і мають свої проблеми.

  Під час виступу А.Паламарчук подякував керівництву району за увагу та підтримку організації.

  На останок голова районної організації наголосив на підготовці річних звітів, а також акцентував увагу на підвищенні рівня діяльності, спілкуванні з пресою та радіомовленням. В даному контексті, редактор Жмеринського міськрайонного ефірного радіомовлення «Обрій» О.Фальфушинська запросила до активної співпраці голів первинних ветеранських організацій.

  А.Паламарчук подякував усім без винятку членам своєї організації за роботу, привітав з прийдешніми святами.

  Військовий комісар Жмеринського об’єднаного військового міського комісаріату Т.Андрійчук подякував всім очільникам ветеранських організацій населених пунктів району за їхню кропітку щоденну працю, поздоровив зі святами, що наступають. Вів мову про необхідність посилення роз’яснювальної роботи серед населення з приводу строкової служби та служби за контрактом в лавах Збройних Сил України.

  Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Василик надала інформацію щодо роботи із забезпечення учасників АТО, переселенців, про розміри допомог, нарахування субсидій, монетизацію зекономленого газу, т.ін. Також дякувала за допомогу у проведенні просвітницької роботи, увагу одиноким, престарілим громадянам, відповіла на запитання присутніх, вітала всіх з наступаючими святами.

  Про особливості перерахунку пенсій, їх осучаснення, організацію роботи управління та консультаційних пунктів в населених пунктах розповідала заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Н.Абрамова, надала відповіді на запитання залу.

  Мав слово і О.Щасливий, який розповів про себе, свою роботу та ветеранську організацію, яка складається з 110 членів.

  У кожній роботі завжди виявляються лідери, робота з ветеранами не виняток, є кращі, на яких слід рівнятися. Саме їх відзначено за результатами конкурсу на кращу ветеранську організацію та за підсумками роботи в 2017 році.

  Кращою організацію визнано Чернятинську первинну ветеранську організацію (голова Н.Корчмарюк), другою стала Олександрівська первинна ветеранська організація (голова В.Хрипливий), третьою – Тарасівська (голова Г.Мартиняк). Їх відзначено Почесними грамотами та грошовими преміями, очільник Тарасівської первинної ветеранської організації отримала також нагрудний знак «За заслуги перед ветеранами». Грамотами та преміями нагороджено тих, хто відзначився високими показниками в роботі.

  За плідну працю та з нагоди виходу зі складу організації було відзначено і очільників Могилівської та Демидівської первинних ветеранських організацій, які увійдуть до складу Гніванської ветеранської організації в об’єднаній громаді.

  Привітати учасників зібрання з завершенням року, висловити щирі слова подяки за копітку працю, поздоровити з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим, побажати усіляких гараздів прийшов заступник голови районної ради В.Бігас. Його виступ був завершальним у порядку денному підсумкової наради.