У середу, 20 грудня, Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області».

  Документ розміщено на офіційному сайті Уряду.

  Згідно з розпорядженням, на Вінниччині створено 4 госпітальних округи: Північний, Західний, Південний та Східний.

  До Північного увійшли всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, розміщені на території міст Вінниці, Жмеринки, Козятина та Хмільника, а також Вінницького,Жмеринського, Іллінецького, Калинівського, Козятинського, Липовецького, Літинського, Немирівського, Оратівського, Погребищенського, Тиврівського та Хмільницького районів.

  До Західного госпітального округу включено заклади вторинної меддопомоги м. Могилева-Подільського, а також Барського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Чернівецького, Шаргородського та Ямпільського районів.

  До Південного госпітального округу увійшли заклади, розміщені на території Крижопільського, Піщанського, Томашпільського та Тульчинського районів.

  До Східного госпітального округу включено заклади, розміщені на території міста Ладижина, Бершадського, Гайсинського, Теплицького, Тростянецького та Чечельницького районів.