Ім’я Василя Михайловича Марчука знане в районі та за його межами як ім’я людини, що зробила вагомий внесок у розвиток спортивної галузі та національно – патріотичного руху.

  Незабаром Василь Марчук святкує свій ювілейний день народження – 60 років.

  Колеги, друзі, спортсмени району влаштували для ювіляра спортивний захід – відкритий Кубок з волейболу на призи спортивного діяча .

  20 грудня 2017 року Браїлівська земля гостинно зустрічала сільських голів, тренерів – інструкторів, ветеранів спортивного руху, друзів та колег Василя Марчука.

  Відкрився захід звучанням Гімну та внесенням Державного прапору.

  Присутніх привітав Браїлівський селищний голова Валерій Резедент. Він побажав учасникам змагань цікавої гри, а ювіляру довгих років життя.

  Від молоді району присутніх вітала голова Спілки ініціативної молоді Аліна Гамарник. Від ветеранів спорту – Павло Бойцун.

  Участь у змаганнях взяли команди: тренерів – спортивних інструкторів, сільських, селищного голів та ветеранів спортивного руху.

  У ході захоплюючих, дружніх змагань команди показали гідні результати спортивної майстерності. Але перемогли найдосвідченіші – команда тренерів – інструкторів.

  Друге місце зайняла команда селищного, сільських голів, третє - ветеранів спортивного руху.

  Задоволені та щасливі всі три команди із рук Василя Марчука отримали Кубки, пам’ятні медалі та грамоти. Окремо нагороджено кращих гравців: Ганну Малярчук, Юрія Корчмарюка та Анатолія Матищука.

  Від усього загалу Браїлівський селищний голова Валерій Резедент вручив винуватцю свята іменну медаль, пам’ятний подарунок та квіти.