Голова райдержадміністрації Олег Легеза: «За рахунок державної субвенції зроблено значний об’єм робіт в територіальних громадах району»

  У 2017 році Жмеринський район отримав загалом 13,0 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. 5057 тис.грн. спрямовано на реконструкцію та капітальні ремонти терапевтичного, гінекологічного, дитячого та хірургічного відділень Жмеринської ЦРЛ.

  Кошти в сумі 1,0 млн. грн. направлено на капітальні ремонти систем опалення з застосуванням енергозберігаючих технологій Браїлівської та Мартинівської АЗПСМ. На галузь освіти з державного бюджету отримано кошти в сумі 1256,0 тис.грн. На реконструкцію котельні Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. та капітальний ремонт віконних та дверних блоків Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Також за рахунок коштів субвенції в сумі 5387,0 тис. грн. побудовано та реконструйовано 72 км мереж водогонів по восьми населених пунктах району, а саме: смт. Браїлів, с.Біликівці, с.Дубова, с.Кам’яногірка, с.Людавка, с.Лука Мовчанська, с.Мовчани, с.Телелинці та проведено реконструкцію каналізаційних мереж в селищі Браїлів. Також за рахунок коштів субвенції з державного бюджету в сумі 300,0 тис. грн. завершено капітальний ремонт приміщення відділення стаціонарного догляду постійного або тимчасового проживання в смт.Браїлів та придбано 18 ліжок з матрацами, холодильник , пральну машину.