14 грудня на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» був проведений обласний етап конкурсу для знавців англійської мови «Spelling Bee». Це аналог відомого американського конкурсу, суть якого полягає в тому, що дітям дають слово, яке вони повинні назвати по літерах. Такі орфографічні конкурси спонукають дітей читати, сприяють розширенню словникового запасу іноземної мови. Перемагає в конкурсі той, хто більше всіх правильно вимовить слова по літерах.

  До Вінниці на конкурс приїхав 61 школяр. Цьогоріч долучилися до участі у зазначеному конкурсі учні трьох загальноосвітніх закладів нашого району: у номінації: 5-6 класи - Адамчук Ярослав, учень 6 класу Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Міхальчишена Н.М.; 7-9 класи – Зелінська Ірина, учениця 9 класу Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ремінець І.М.) та 10-11 класи – Репей Ангеліна, учениця 10 класу Станіславчицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Навроцька О.В.). Хоча наші знавці англійської мови яскравих перемог не отримали, проте показали належний рівень свого словникового запасу.

  З вітальним словом до учасників звернулися Олена Герасімова, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти та заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Чорна.

  Конкурсантів «Spelling Bee» також привітали в on-line режимі педагоги з США, Англії та Ізраїлю, побажали перемоги найсильнішому, також заохочуючи до вивчення англійської мови.

  Сам конкурс пройшов чітко й злагоджено, на сцені всі учасники мали змогу продемонструвати свою майстерність у присутності глядачів, педагогів, лише за номерами, не називаючи прізвищ, школи, населеного пункту. «Битва інтелектуалів» продемонструвала високий рівень підготовки учасників змагань. Переможцями стали ті, хто був більш уважним та мав найшвидшу реакцію.

  Всі учасники «Spelling Bee», окрім статуеток у вигляді невтомних бджілок від організаторів- академії неперервної освіти та дипломів, отримали солодкі подарунки від Кондитерського Дому «Вацак»,

  Доброзичлива атмосфера, що панувала в залі, прозорість оцінювання, присутність спостерігачів та вболівальників, а особливо, велика кількість подарунків та призів для всіх учасників змагання створили піднесене відчуття свята, віру у власні сили та прагнення до перемог у майбутньому.