14 грудня 2017 року в с.Рів спортзалі місцевої ЗОШ І-ІІ ст.. проведено заключний вид районної спартакіади ветеранів. Цього дня 16 ветеранів змагались у майстерності гри в шахи. В старшій віковій групі переможцем став Олдаковський Віктор Мечеславович ( м. Жмеринка), друге місце посів Чорний Василь Григорович ( і третє місце виборов Богословцев Володимир Семенович (с. Сербинівці).

У віковій групі від 60 до 70 років перше місце виборов Личкін Віктор Іванович (Жуківці), перемігши усіх супротивників, друге місце здобув Шевченко Володимир Дмитрович (м. Жмеринка) і третім став Яремушко Олександр Семенович (с. Коростівці). У віковій групі від 50 до 60 років найкращим шахістом виявився іменинник Рожок Михайло Володимирович, який того дня святкував свій 54-й день народження (с. Северинівка), друге місце посіла Нікітіна Людмила Михайлівна ( м. Жмеринка), третє місце виборов вчитель фізичної культури с. Олександрівка - Тичинський Валерій Казимирович. За підсумками проведеного заходу всі переможці та призери у своїх вікових групах були нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту, районного спортивного товариства ВФСТ «Колос».

16 грудня в м. Жмеринка в приміщені спортивного залу міської ДЮСШ пройшли заключні ігри третього туру обласної аматорської волейбольної ліги. Наша волейбольна команда ВК «Браїлів» у групі «Б» у першому двобої перемогла з рахунком 3:0 команду з Козятинського району. В протистоянні між командами Вінницького та Козятинського районів також зафіксований результат 3:0 на користь вінничан. Переможцем групових змагань стали браїлівчани, набравши 16 очок, друге місце посіла команда Вінницького району – 10 очок, третє місце у козятинців одне очко. Фінальні волейбольні протистояння відбудуться уже на початку 2018 року.

16 грудня в спорткомплексі ДЮСШ м. Жмеринки відбулись змагання районних сільських спортивних ігор з пневматичної стрільби. Це останній вид програми районних сільських спортивних ігор 2017 року, в яких прийняло участь 12 команд (10 жінок та 21 чоловік). За результатами проведених снайперських баталій серед чоловіків перемогу святкував Михайло Рожок (Рів), друге місце посів Володимир Любуня (Кармалюкове), третім був Василь Марфін (Северинівська ОТГ). У жінок перше місце, посіла Кубіцька Галина (Северинівська ОТГ), друге місце - Шабатура Наталія (Стодульці), третє місце - у минулорічної переможниці змагань Таїсії Кушнір (Станіславчик). У командному заліку перемогли северинівські стрільці (73 очок), на другому місці станіславчицькі снайпери (72 очка) і на третьому місці рівські спортсмени (55 очок). Всі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, та районної ради ФСТ «Колос».

16 грудня в м. Вінниця відбулась першість області серед районів з шахів, в якому прийняли участь 75 спортсменів –шахистів. Наш район представляли Ковальов Дмитро та Полігас Владислав. Набравши по 4 очка, у підсумковій таблиці посіли 34 та 35 місце.

Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна організація ВФСТ «Колос»