В стінах Жмеринського міськрайонного суду 15 грудня 2017 року панувала урочиста святкова атмосфера. Цього дня представники Феміди відзначали своє професійне свято.

  У своєму вітальному слові голова міськрайонного суду Любов Сенько зазначила, що сьогоднішній день є вирішальним для України та для всієї судової системи. Починає працювати новий Верховний Суд України.

  В судоустрої Жмеринщини теж відбудуться кардинальні зміни . В перспективі -створення Жмеринського окружного суду. В цей історичний день Любов Юзефівна щиро подякувала всьому колективу за роботу, побажала міцного здоров’я, успіху в усіх починаннях та благополуччя.

  Високою нагородою – Почесною грамотою Ради суддів України за значний вклад у зміцнення судової гілки влади нагороджено колишніх суддів – Віктора Ковальського та Валерія Камінського.

  В своїх вітальних промовах перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський, заступник голови районної ради Володимир Бігас від щирого серця привітали працівників суду із професійним святом, зазначаючи, що на сьогоднішній день, в період бурхливих подій у житті нашої держави, працівники суду залишаються гарантом захисту прав, свобод та інтересів громадян. Побажали всім міцного здоров’я, витримки, сили духу та оптимізму .

   До віншувальних слів приєднався заступник міського голови, начальник управління культури та туризму Володимир Дудік.

  Кращих працівників суду відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної Ради, райдержадміністрації та районної ради. Вручено грамоти та подяки також і від міської ради та профкому працівників суду.

  Вітали своїх колег із професійним святом прокурор Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов, начальник Жмеринського міжрайонного відділу управління СБУ у Вінницькій області Ігор Ратушний, начальник Жмеринського відділу поліції Валерій Домбровський.

  Найбільше до душі працівникам суду прийшлись привітання від учнів 10 класу Жмеринської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, які у віршованій формі відзначили відповідальність діяльності кожного працівника суду. А також розвеселили присутніх жартами на судову тематику.

  По завершенні заходу суддя Костянтин Шепель від імені всього колективу подякував Любов Сенько за мудре керівництво, добре ставлення до колективу, професіоналізм та побажав їй всіляких життєвих гараздів. Присутні приєднались до гарних слів бурхливими оплесками.