Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза проводить виїзні прийоми громадян в населених пунктах району. 14 грудня 2017 року прийом проведено в с.Лопатинці Біликовецької сільської ради. У ньому взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, депутат районної ради, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, сільський голова О.Цвень, головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян Л.Кондратюк, головний спеціаліст відділу з призначення державних соціальних допомог управління соціального захисту населення І.Жарук, головний спеціаліст відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Садовська, юрисконсульт СО «Жмеринські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Ю.Бондаренко, дільничний офіцер поліції О.Трач.

  Перший блок питань стосувався електропостачання, а саме: перепадів напруги в електромережі, заміни аварійних електроопор, несправності трансформатора, обрізки дерев, переведення абонентів на оплату за електроспоживання за квитанціями.

  Ю.Бондаренко інформувала про надання структурною одиницею допомоги населенню в організації передачі даних лічильників і оплаті за споживання електроенергії.

  О.Легеза підтвердив існування такої домовленості з керівництвом підприємства, в тому числі, і про регулярні виїзди працівників СО для обрізки дерев.

  Сільський голова повідомив про те, що в Лопатинцях та Біликівцях потребують заміни 178 електроопор, та у наступному році передбачаються кошти з державного бюджету на їх закупівлю.

  Великою проблемою в Лопатинцях є стан доріг.

  О.Легеза зазначив, що питання покращення стану доріг у 2018 році ставиться у пріоритет, на це до державного бюджету закладено 44 млрд. грн., 2 млрд. грн. виділено на Вінницьку область, які розподілять на райони.

  Найбільша проблема частини села, за словами сільського голови, є відсутність води.

  Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності підготовки проектно-кошторисної документації, щоб навесні розпочати роботи зі спорудження водогону, співфінансування якого район гарантує.

  Питання щодо земельних паїв, виділення земельних ділянок учасникам АТО, переоформлення земельних актів на ділянки постійного користування, встановлення меж і т.п. коментували О.Легеза, О.Матвієнко та А.Садовська.

  О.Ярмоленко відповідав на запитання стосовно роботи медичного пункту, забезпечення ліками, дію програми «Доступні ліки».

  Про порядок нарахування субсидії, отримання компенсації за зекономлений газ надавала інформацію І.Жарук.

  Жителі села також піднімали питання нерегулярного руху транспорту, відсутності рейсу в суботу.

  Сільський голова повідомив, що про це був направлений запит перевізнику, у листі – відповіді причиною відсутності рейсу вказано його економічна недоцільність.

nnВ ході спілкування обговорювали тематику альтернативних джерел енергії, ремонту приміщення клубу та колишньої школи для використання на користь громади.

  Підсумував результати проведеної зустрічі О.Матвієнко, зазначив, що район готовий допомагати громаді в їхніх гарних починаннях.

  В індивідуальному порядку жителі Лопатинець мали змогу звернутися по допомогу до О.Легези як депутата обласної Ради.