В с.Подільське Леляцької сільської ради 13 грудня 2017 року головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою проведено виїзний прийом громадян. В заході взяли участь: заступник голови райдержадміністрації О.Матвієнко, сільський голова О.Смущак, члени виїзної робочої групи.

  Перше звернення від жительки села надійшло з приводу відсутності повідомлення про нарахування субсидії.

  Представник управління соціального захисту населення в телефонному режимі з’ясувала, що субсидію призначено і повідомлення надійде наступного дня.

  Сільський голова озвучив проблемні питання села, які стосуються електрозабезпечення, зокрема, повідомив про те, що 80 % електроопор у аварійному стані, мають місце перепади напруги, необхідна обрізка дерев.

  Пояснення надавали представник СО «Жмеринські електричні мережі» та голова райдержадміністрації.

  Наразі, О.Легеза повідомив, що у зв’язку зі складною ситуацією розглядається питання про виділення коштів з державного бюджету на придбання електроопор, про домовленість з енергетичним підприємством щодо систематичного проведення обрізки дерев за участю представників сільської ради та про надання допомоги населенню в організації передачі даних лічильників і оплаті за споживання електроенергії.

  Колективне письмове звернення мешканців села стосувалося відсутності регулярного рейсу пасажирського транспорту, яким би діти могли добиратися до школи та повертатися додому.

  Слід сказати, що на прийом було надіслано запрошення перевізнику, яке було проігноровано.

  О.Легеза пояснив присутнім, що конкурс, на якому визначаються перевізники проводиться в області, зі свого боку ми можемо лише звернутися до конкурсної комісії з проханням врахувати наші побажання.

  Піднімалося питання стану доріг, розбивання їх важким транспортом та відсутності обмежувальних дорожніх знаків.

  Підняте питання буде доведено до відома керівника дорожньої служби.

  В даному контексті голова райдержадміністрації повідомив, що питання покращення стану доріг буде пріоритетним у наступному році і на його реалізацію з державного бюджету виділено 44 млрд. грн.., в т.ч. 2 млрд. грн.. отримає Вінницька область.

  В ході зустрічі обговорювали питання об’єднання територіальних громад, благоустрою кладовища, створення громадського пасовища, встановлення дитячого ігрового майданчика, ремонту сільського клубу.

  Очільник району запевнив селян у всебічній підтримці усіх гарних починань.