Напередодні великого свята Перемоги єдиний в області Герой Радянського Союзу Іван Платонович Ковальов зустрічав високоповажних гостей: голову Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, керівника апарату облдержадміністрації Валерія Бойка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлану Василюк, голову райдержадміністрації Олега Легезу, голову районної ради Василя Малярчука, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Едуарда Крайніка, заступника керівника виконавчого апарату районної ради з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків, депутата районної ради Наталю Рожок.

  Очільник області зачитав Герою вітальну листівку від Президента України. Щиро побажавши Івану Платоновичу міцного здоров’я, теплої життєвої осені, Валерій Коровій вручив цінного подарунка та квіти. Він подякував родині за постійне піклування про Героя та побажав всім миру, злагоди, віри у гідне майбутнє нашої держави.

  Свою повагу до Героя висловили і керівники району, вручивши грошову винагороду та квіти.

  В теплій родинній обстановці очільник області поспілкувався із Іваном Платоновичем, цікавившись героїчним минулим, військовими буднями та життям в повоєнний період легендарного ветерана.