Голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза продовжує проводити виїзні прийоми громадян.

  Спільно із своїм заступником О.Матвієнком та робочою групою 12 грудня 2017 року проведено прийом громадян в Тарасівській сільській раді. Зустрілися із жителями с.Тарасівка та с.Вознівці. Участь у зборах взяв сільський голова А.Козаченко.

  В ході зустрічей з громадою до О.Легези, як до депутата обласної Ради, звернувся житель села Тарасівка, учасник АТО, інвалід І групи з проханням допомогти у придбанні ноутбука. Олег Вячеславович пообіцяв найближчим часом виконати це прохання.

  Чимало актуальних питань піднімалося у Вознівцях.

  Відповідали на запитання щодо ремонту доріг начальник філії «Жмеринський райавтодор О.Навроцький та О.Легеза. Зокрема, голова райдержадміністрації повідомив про те, що дане питання буде в пріоритеті наступного року та про закладені в державний бюджет кошти на відновлення доріг у сумі 44 млрд.грн., 2 з яких розподілено на Віннниччину.

  Юрисконсульт СО «Жмеринські електричні мережі» Ю.Бондаренко відповідала на запитання стосовно заміни аварійних електроопор, причин низької напруги в мережі, переведення на оплату за споживання електроенергії з абонентських книжок на квитанції.

  Відповідь доповнив О.Легеза, а саме, інформував про домовленість з енергетичним підприємством про надання населенню допомоги на місцях в організації передачі даних лічильників та оплаті за електроспоживання.

  Земельні питання коментували О.Матвієнко та заступник начальника Жмеринського відділу Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба.

  Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко надав інформацію щодо вакцинації дітей за місцем проживання, про реалізацію медичної реформи та вибір сімейних лікарів.

  Поспілкувався з жителями с.Вознівці і дільничний офіцер поліції С.Кабаровський.

  Під час перебування в Тарасівській територіальній громаді очільник району О.Легеза відвідав сільську бібліотеку, де завідуюча закладом Ж.Козаченко ознайомила його з цікавинками.